Nacomi Next Level – Kwas hialuronowy 10%

Nacomi Next Level Kwas hialuronowy 10%

Efekt: nawilżenie, delikatne wygładzenie, lepsza aplikacja kremu
Formuła: lekka, delikatnie żelowa
Zapach: brak
Kolor: bezbarwny, ale w zależności od partii, produkt może być lekko żółty
Typ cery: każdy, produkt jest odpowiedni również dla nastolatków
Skłonność do rolowania: niska. Ważne aby nie przesadzić z ilością
Sposób stosowania: zawsze pod krem
Ważna cecha: aż 4 formy kwasu hialuronowego!

Moja opinia:
Najlepszy kwas hialuronowy jaki miałam do tej pory! Wyjątkowo spodobała mi się jego wodnista formuła. Pod tym względem Nacomi Next Level stanęło na wysokości zadania. Przeważnie produkty tego typu potrafią mieć sporą skłonność do rolowania i zbijania się w „gluty” jak białko w jajku. Tutaj czuć jak produkt wpija się w skórę, ładnie ją wygładza (idealnie pod makijaż), a jednocześnie pozostaje bardzo leciutki. Mam wrażenie, że ułatwia aplikację i wchłanianie kremów.
Polecam dosłownie każdemu, to wyjątkowo uniwersalny produkt! Szczególnie może się przydać jeśli macie cerę tłustą i szukacie czegoś delikatnie nawilżającego i nie chcecie obciążać skóry.

Skład:
Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Yeast Extract, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Lecithin, Xanthan Gum, Cellulose, Hectorite, Raspberry Ketone, Citric Acid, Polyglucuronic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Glycol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.