O mnie

Witaj w Krainie Składów! Jestem Albicja, zajmuję się kosmetykami oraz pielęgnacją. Pomagam odnaleźć się wśród sklepowych półek i podpowiadam jak dobrze, skutecznie i opłacalnie zadbać o skórę. Sprawiam, że pielęgnacja to bajka!

Kim jestem i skąd czerpię wiedzę?
Z zawodu jestem dziennikarką, specjalizuję się w tematach Beauty. Swoją wiedzę czerpię z badań naukowych, podręczników akademickich, prasy branżowej oraz licznych szkoleń i webinarów. Jestem również laureatką konkursu Ofeminin Influence Awards 2022. Korzystam także ze wsparcia specjalistów z dziedziny kosmetologii i biotechnologii – wszystko po to, aby dzielić się informacjami zgodnymi z aktualnym stanem wiedzy naukowej. Moim priorytetem zawsze są i będą odbiorcy, których stawiam na pierwszym miejscu, dostarczając im rzetelnych i przydatnych materiałów, które ułatwiają dbanie o skórę.

Czy wykonuję zabiegi lub układam indywidualne plany pielęgnacji?
Ze względu na ograniczenia wynikające z mojej niepełnosprawności, nie wykonuję zabiegów kosmetologicznych. Moja praca skupia się na zdobywaniu wiedzy i przekazywaniu jej w przystępny sposób. Materiały, które tworzę, są zaprojektowane tak, aby odbiorcy mogli samodzielnie podejmować decyzje i wybierać jak najlepsze produkty.

Chcę sprawić, aby pielęgnacja była jak z bajki!

Śledź Krainę Składów na YouTube, Instagramie, TikToku i Facebooku!