WSPÓŁPRACA

Witamy Państwa w Krainie Składów!
W sprawie współprac prosimy o kontakt poprzez maila wspolpraca@wkrainieskladow.pl – nasz zaufany manager udzieli Państwu szczegółowych informacji odnośnie wyceny wspólnych działań na naszych social mediach.

Nie jesteśmy w stanie określić jasno „ile to kosztuje”, bo odpowiedź brzmi zawsze „to zależy”. Prowadzimy dwa kanały YouTube (W Krainie Składów i Bajeczna Pielęgnacja), TikToka, Instagrama oraz grupę na Facebooku – wszystkie gromadzą wspaniałą, świadomą społeczność, którą zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zachęcam Państwa do zapoznania się nie tylko z naszymi stawkami, ale i wartościami.

NASZE ETYCZNE-WYTYCZNE

Czas na testowanie produktów

Czas jest różny, w zależności od typu produktu. Przeważnie okres testowania wynosi od 2 tygodni do 2 miesięcy. Natomiast, jeśli Państwa marka znajduje się w drogeriach typu Rossmann, Hebe lub Natura, to bardzo możliwe, że zapoznaliśmy się z nią we własnym zakresie i podjęcie współpracy będzie możliwe znacznie szybciej. Jako że traktujemy kosmetyki jako formę rozrywki, często testujemy więcej produktów, niż jesteśmy w stanie przedstawić w naszych odcinkach.

Podkreślamy również, że nie podpisujemy umów, które z góry zakładają wystawienie pozytywnej recenzji. Najpierw musimy przetestować produkty i jeśli spełniają nasze wymagania, dopiero wtedy ustalamy szczegóły współpracy.

Linki afiliacyjne

Zgadzamy się na linki pozwalające monitorować ilość wejść na stronę, natomiast nie podejmujemy współprac polegających na udziale w zyskach ze sprzedaży. Nasze podejście wynika z faktu, że takie działania wiążą się ze zbędną natarczywością. Nie chcemy, aby nasi odbiorcy poczuli, że „wciskamy im jakiś produkt” – nasze polecenia są zawsze dostosowane do czasu i sytuacji oraz tak, aby nasz odbiorca czuł się komfortowo.

Kody rabatowe

Udostępniamy je bezpłatnie, jeśli lubimy produkty! Uznajemy, że rabaty są miłym gestem ze strony firmy wobec naszej społeczności. Kody są udostępniane w grupie lub w zapisanych stories na Instagramie. Nie pobieramy prowizji od ilości wykorzystanych kodów. Nie uzależniamy naszych zarobków od ilości „koszyków”.

Oznaczenie współpracy

Stosujemy się do wytycznych UOKiK. Nie zgadzamy się na kryptoreklamę ani na oznaczanie współpracy w sposób niezauważalny dla odbiorcy, jak np. przez pomniejszone tagi czy ustawienie ich w taki sposób, aby zlewały się z tłem. Naszym najwyższym priorytetem jest zaufanie odbiorców, dlatego unikamy działań, które mogłyby naruszyć dobro naszej społeczności. Współpracujemy z najlepszymi i nie wstydzimy się do tego przyznawać!

Briefy

W miarę możliwości prosimy o wolną rękę, a zrobimy to najlepiej jak potrafimy! Stosujemy się do wytycznych i zakresu działań, natomiast nie cytujemy treści marketingowych słowo w słowo. Ważne jest dla nas aby zawsze przekazywać informacje zgodne z aktualnym stanem wiedzy, a nasze recenzje są szczere i poparte testami. Znamy się na kosmetykach i pielęgnacji, a dobro społeczności jest dla nas priorytetowe, dlatego uprzedzamy, że możemy nie zgodzić się z niektórymi zastosowaniami produktu lub trendami, które w naszej ocenie są szkodliwe (np. Skin Cycling, straszenie składnikami). Jeśli produkt jest dobry, znajdziemy inne rozwiązanie!

Konkursy

Chętnie, ale tylko dla aktywnych.
Nie organizujemy konkursów polegających na zwiększaniu liczby „follow” czy polubień. Nie chcemy mieć poczucia, że nasi odbiorcy są z nami jedynie dla konkursów i nagród, a realne zaangażowanie cenimy znacznie wyżej od liczników na profilach. Wartością są dla nas ludzie, nie liczby.

Współpraca to dla nas nie tylko reklama

Uwielbiamy dobre produkty, dlatego nawet po wykonaniu świadczeń z umowy, nasz kontakt się nie urywa. Staramy się angażować w działania zaufanych firm, udostępniać najlepsze promocje czy informować o nowościach. Uważamy, że przynosi to korzyści dla każdej ze stron, a co najważniejsze: dla odbiorców, którzy mogą skorzystać z dobrych produktów. My nie „reklamujemy”, my współpracujemy!

Suplementy

Nie podejmujemy się reklam suplementów, ponieważ uważamy ten rynek za niedostatecznie uregulowany prawnie i nie jesteśmy w stanie przeprowadzić odpowiednich badań, które zapewniałyby bezpieczeństwo naszym odbiorcom. Za to z przyjemnością zaprezentujemy zdrową żywność, czy weźmiemy udział w kampaniach promujących zdrowe nawyki.

Testy przedpremierowe

Chętnie przetestujemy produkty wcześniej, aby przygotować się na wielką premierę! Prosimy jednak o informację dotyczącą orientacyjnej ceny produktu. To dla nas bardzo ważna kwestia, ponieważ przy ocenie najważniejszy jest dla nas stosunek ceny do jakości i efektu. Droższe marki są oceniane surowiej, ze względu na większą konkurencję i oczekiwania.

Nasi obserwatorzy codziennie obdarzają nas ważnymi wartościami: zaufaniem i swoim czasem, który przeznaczają na aktywność na naszych profilach. Jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni, a ich dobro stawiamy na pierwszym miejscu. To dla nich chcemy tworzyć jak najlepsze materiały i proponować produkty warte uwagi! Dziękujemy za chęć wsparcia naszych działań. Sprawmy wspólnie, aby pielęgnacja była jak z bajki!